Cześć!

POZNAJMY SIĘ LEPIEJ

Jesteśmy Krzysia i Romek. Znaleźliśmy nasze miejsce na świecie w spokojnej i małej miejscowości w Lubuskim. Jesteśmy duetem fotograficznym i filmowym oraz szczęśliwymi rodzicami kochanego Maciusia i Ani. Kochamy naturę, leśne spacery, muzykę z duszą. Uwielbiamy podróżować, to dzięki podróżom pokochaliśmy fotografię. Każdy szuka czegoś co da mu radość i satysfakcję. Pasję w której będzie się realizował i rozwijał. Naszą nie jedyną, ale najważniejszą jest fotografia.

Chcemy, abyście przed naszym obiektywem ufali temu co robimy i w pełni skupili się na swoich emocjach i uczuciach, a resztę pozostawiając nam. Dlatego bardzo dbamy i cenimy sobie relację z Wami. Zawsze staramy się stworzyć klimat, sprzyjający naturalności, czułości i bycia po prostu sobą.

 

 

KRZYSIA

Absolwentka Wydziału Artystycznego i Inżynierii Środowiska. Grafik z kilkuletnim doświadczeniem. Pasjonat fotografii. Na co dzień jestem mamą dwójki szkrabów. Uwielbiam bliskość z naturą, las, pola, zieleń, aktywność na świeżym powietrzu. Kocham długie leśne spacery. Romek zaraził mnie podróżami w góry, wspinaczką górską, spaniem w namiocie. Naszą pierwszą wspólną wyprawą były Indyjskie Himalaje. Mocno wywarły na mnie wrażenie, istny raj dla fotografa, może uda nam się kiedyś tam wrócić. Właśnie od tej wyprawy fotografia stała się miłością i pasją.

 

ROMEK

Byłem nauczycielem fizyki przez 10 lat, oraz ratownikiem medycznym. Lubię podróże, zwłaszcza w te trudno dostępne i dzikie rejony, z dala od cywilizacji. Byłem uczestnikiem wypraw, m.in. w Kaukaz – dolina Baksan i Bezingi, Pamir – Pik Lenina, 3×5000 – czyli wejście na trzy pięciotysięczne wulkany (Ararat, Damavand, Kazbek) , 3×6000 czyli wejście na trzy sześciotysięczne wulkany (Sajama, Huayna Potosi i Illimani). Uwielbiam góry poprzez bliski kontakt z naturą, spokojne i ciche otoczenie z dala od tłoku i hałasu. W wolnej chwili gram amatorsko na gitarze basowej w lokalnym zespole muzycznym.

teraz czas abyśmy poznali Was :)