To my

POZNAJ LEPIEJ NASZĄ HISTORIĘ

FOTOGRAFIA TO NASZA PASJA, KTÓRA STAŁA SIĘ SPOSOBEM NA ŻYCIE

Nazywamy się Krzysia i Romek, jesteśmy duetem fotograficznym i filmowym oraz szczęśliwymi rodzicami kochanego Maciusia i Ani. Kochamy naturę, leśne spacery, słońce, muzykę z duszą. Uwielbiamy podróżować, to dzięki podróżom pokochaliśmy fotografię.

Zanim odnajdzie się swoją drogę zawodową zazwyczaj mija kilka lat. Nie ważne ile nam to zajęło istotne jest to, że próbujemy szukać naszego miejsca w świecie. My zrezygnowaliśmy z pracy na etacie i już od kilku lat zajmujemy się fotografią ślubną.

KRZYSIA

Absolwentka Wydziału Artystycznego i Inżynierii Środowiska. Grafik z kilku letnim doświadczeniem. Pasjonat fotografii. Na co dzień jestem mamą dwójki szkrabów. Uwielbiam bliskość z naturą, las, pola, zieleń, aktywność na świeżym powietrzu. Kocham długie leśne spacery. Romek zaraził mnie podróżami w góry, wspinaczką górską, spaniem w namiocie. Naszą pierwszą wspólną wyprawą były Indyjskie Himalaje. Mocno wywarły na mnie wrażenie, istny raj dla fotografa, może uda nam się kiedyś tam wrócić. Właśnie od tej wyprawy fotografia stała się miłością i pasją.

ROMEK

Byłem nauczycielem fizyki przez 10 lat, oraz ratownikiem medycznym. Lubię podróże, zwłaszcza w te trudno dostępne i dzikie rejony, z dala od cywilizacji. Byłem uczestnikiem wypraw, m.in. w Kaukaz - dolina Baksan i Bezingi, Pamir - Pik Lenina, 3x5000 - czyli wejście na trzy pięciotysięczne wulkany (Ararat, Damavand, Kazbek) , 3x6000 czyli wejście na trzy sześciotysięczne wulkany (Sajama, Huayna Potosi i Illimani). Uwielbiam góry poprzez bliski kontakt z naturą, spokojne i ciche otoczenie z dala od tłoku i hałasu. W wolnej chwili gram amatorsko na gitarze basowej w lokalnym zespole muzycznym.

CO ROBIMY ?
Uwieczniamy nie tylko piękną scenę ale również towarzyszące emocje w danej chwili. Naturalne momenty, prawdziwe uczucia, piękne światło to iskry, które tworzą Waszą historię. Staramy się zapisać Wasze uczucia, które na co dzień, Wam towarzyszą, abyście mogli po latach wrócić do tej radości. Kochamy naturę i krajobrazy więc na waszych zdjęciach plenerowych i filmie zawsze staramy się przekazać piękno natury i świata. Pracujemy głównie na terenie województwa lubuskiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego.

teraz czas żebyśmy poznali Was :)