OPINIE

GOSIA I HUBERT

Z całego serca polecamy Krzysie i Romka! Swoją pracę wykonują z wielkim profesjonalizmem oraz pasja. Nasze fotografie zarówno ze ślubu jak i z sesji w plenerze wyszły bajecznie, a miejsca w których je wykonują są po prostu magiczne! Mamy nadzieję, że to nasza pierwsza ale nie ostatnia sesja u nich. Polecamy!

ANIA i ŁUKASZ

Polecam z całego serca, jakże zgraną i pomysłową parę Krzysie i Romka. Współpraca z nimi była przyjemnością a zdjęcia wyszły cudowne.

DAGMARA I RADEK

Serdecznie polecamy współpracę z KR FOTO. Pełen profesjonalizm, niesamowite zdjęcia, klimat sesji w pełni oddał nasz charakter :) Byliśmy zaskoczeni, że możemy tak wyglądać na zdjęciach. Na weselu ujęte wszystkie unikatowe chwile, oglądając je z powrotem znaleźliśmy się na ceremonii, a emocje znów odżyły - a to chyba najważniejsze, że na wszystkich zdjęciach ujęta jest cała plejada emocji jaka nam towarzyszyła. Polecamy z całego serca.

NATALIA I PIOTR

Całym sercem polecamy KR FOTO. Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnej obsługi fotograficznej oraz filmowej. Zarówno zdjęcia ślubne, jak i plenerowe są piękne i nie tracą przy tym swojej naturalności. Film natomiast zawiera wszystkie najistotniejsze momenty, zmontowane tak, że ogląda się go z pełnym zaciekawieniem do samego końca. Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy :)

OLA I MATEUSZ

Wybierając Państwa do sporządzenia reportażu ślubnego nie miałam żadnych wątpliwości, wiedziałam, że jesteście świetni, ale to co pokazaliście swoją pracą udowodniło mi, że się myliłam, bo jesteście nie zastąpieni w tym co robicie. Wasze zaangażowanie, profesjonalizm, podejście i przede wszystkim ogromna cierpliwość, sprawiła, że efekt końcowy zadowolił nie tylko nas. Każdemu będę z czystym sumieniem Państwa polecała. Byliście z nami w najważniejszym dla nas dniu, potrafiliście na fotografiach uchwycić emocje nasze i naszych bliskich. Zdjęcia mają w sobie duszę. Nie ma tu miejsca na omyłkowe, bezsensowne ujęcia. Wszystko tworzy całość bez zbędnego elementu. Wspaniała pogoda podczas sesji, idealnie dobrane przez Was miejsce i Wasza kreatywność sprawiły, że było to dla nas niesamowite przeżycie.

SYLWIA I PIOTR

Z całego serca dziękujemy za przepiękne zdjęcia ❤ Sama oprawa wzbudza zachwyt. Jakość zdjęć jest rewelacyjna, a zdjęcia z pleneru są cudowne! Jeszcze raz dziękujemy i zdecydowanie polecamy!

MARYSIA I PATRYK

Serdecznie polecamy KR Foto! jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć, z ilości, a przede wszystkim z jakości! Zdjęcia oddały w całości klimat naszego wesela! Całość otrzymaliśmy w przepięknej oprawie. Mamy niesamowicie dobrze zrobioną pamiątkę na długie, długie lata! dziękujemy!

EWA I KRYSTIAN

Przepiękne zdjęcia, cudowne. Gorąco polecam KR foto, profesjonalni, bardzo pomysłowi lepiej trafić nie mogliśmy ;-) zdjęcia ślubne wszystkim się bardzo podobały, polecamy.

KASIA I SZYMON

Z całego serca polecam KR FOTO + FILM. Pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie a efekt końcowy w 100% zadowalający, zdjęcia przepiękne, film cudownie zmontowany, będziemy mieli pamiątkę do końca życia.

AURELIA I MATEUSZ

Wspaniali, najlepsi i niezastąpieni w tym co robią oglądając teledysk zdjęcia jak i film z wesela mogliśmy przeżyć ten najpiękniejszy dzień w naszym życiu jeszcze raz. nie mogliśmy wybrać lepiej jesteśmy mega szczęśliwi mając tak piękną pamiątkę na całe życie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

BOGUSIA I PAWEŁ

Z całego serca polecamy Krzysię i Romka!! Pełen profesjonalizm, ciekawe pomysły na zdjęcia które są bajeczne oraz sympatyczne podejście do pracy i do ludzi!! Pamiątka na całe życie!! Serdecznie polecamy!!!

PATRYCJA I FRANK

Polecamy serdecznie skorzystanie z usług KR FOTO+VIDEO. Talent, pasja, wyczucie czasu, te te wszystkie czynniki sprawiły ze mamy niesamowita pamiątkę z Naszego Ślubu.
Do tego Krzysia i Romek potrafią idealnie dopasować się w gusta swoich klientów, dzięki czemu materiały są idealnie skrojone na wymiar. Jesteśmy zachwyceni!

ANITA I DAWID

Polecamy z całego serca Krzysię i Romka. Są to bardzo sympatyczni ludzie pracujący z wielką pasją, profesjonalizmem i kreatywnością. Serdecznie dziękujemy za przepiękną pamiątkę i niesamowite wspomnienia! :) pozdrawiamy.

MARTYNA I TOMEK

Pełen profesjonalizm i talent. Jesteśmy bardzo zadowoleni, piękne zdjęcia, które niewątpliwie są dla Nas wspaniałą pamiątka. Nie zawiedziecie się wybierając właśnie Kr foto każda chwila, każdy ważny moment został uwieczniony, wspaniały reportaż. Po prostu eleganckie, perfekcyjne technicznie i tzw. " wyczuciem chwili" zdjęcia. Polecam bez dwóch zdań!

DALEJ
Kilka ciepłych słów

RECENZJE