Opinie

Ilekroć wspominam dzień ślubu, wszystkie te chwile są gdzieś za mgłą. Ekscytacja, zdenerwowanie, szczęście i wiele innych uczuć których nie potrafię nazwać spowodowały ze przeżywałam najpiękniejszy dzień w swoim życiu na wpół świadomie. Dzięki tym zdjęciom wszystkie wspomnienia tamtego dnia odżyły we mnie na nowo. Państwa pasja, zaangażowanie i serce dały się poznać już wtedy i są widoczne w każdym zdjęciu. Dzięki Państwu mamy piękna pamiątkę. Życzymy mnóstwo światła, inspiracji, wielu chwil zachwytu, jak najwięcej pięknych kadrów. Serdecznie dziękujemy i szczerze będziemy polecać wszystkim.

Małgosia

Szczerze polecamy KR-FOTO, świetni ludzie. Pracowało nam się z nimi rewelacyjnie, 100% profesjonaliści z pasją i miłością do tego co robią z otwartymi umysłami i workiem wiedzy oraz pomysłów. Dziękujemy Kochani praca z Wami to sama przyjemność, a zdjęcia to perełki jedyne w swoim rodzaju.

Dorota 

Chcielibyśmy ogromnie podziękować za tak przepiękną pracę, którą dla nas wykonaliście. Wciąż jesteśmy pod wrażeniem! To nie są dla nas tylko zdjęcia, to wspomnienia, które będę do nas powracać za każdym razem, kiedy będzie przeglądać fotografie. Wasze usposobienia i kultura bezcenne.

Nie tylko my jesteśmy pod wrażeniem zdjęć, a właściwie talentu. Znajomi jak oglądają zdjęcia to mówią „my tak pięknej pamiątki nie mamy”. Będziemy polecać wszystkim, bo to był strzał w dziesiątkę, lepiej trafić nie mogliśmy :-)! Mamy nadzieję, że w naszym życiu będzie jeszcze nie jedna okazja, aby skorzystać z Waszych usług!!!

Trzymajcie się ciepło i fotografujcie ile się da :-)

 Honorata

Rewelacja!!Polecam wszystkim KR FOTO:):)

Joanna

Przeprowadzając research kilka miesięcy przed Ślubem, kiedy trafiłam na Was od razu wiedziałam że będę zadowolona ze zdjęć jakie wykonacie, a zdjęcia i tak przerosły  Nasze oczekiwania.  Serdecznie dziękujemy za tak piękne fotografie jakby nie patrząc najważniejszego dnia w naszym życiu :) Zarówno podczas ceremonii  jak i imprezy byliście bardzo dyskretni, co my z kolei doceniamy. Świetnie sfotografowaliście bardzo ważne dla nas momenty i nie umknął Wam żaden szczegół.  Fotki są dynamiczne  oraz wyraziste, nie wiemy  czy kiedykolwiek znudzi nam się oglądanie ich ;) Zdjęcia wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród znajomych i rodziny, wszyscy byli ogromnie zadowoleni, że w jakimś stopniu są obecni na tych zdjęciach, i że również mają świetną pamiątkę. Największym  uznaniem cieszą się zdjęcia plenerowe, więc tym bardziej jesteśmy zadowoleni z wyboru miejsca, chociaż wiadomo że dobry fotograf zrobi dobre zdjęcie nawet w mało atrakcyjnym miejscu. Dziękujemy bardzo również za wzięcie pod uwagę naszych uwag i moich wymagań, szczególnie dla mnie było to bardzo ważne i ogromnie to chwalę i szanuję :D . Ważna dla nas była również wyluzowana atmosfera podczas zdjęć plenerowych, nie czuliśmy się skrępowani.

Magda

Witamy:)
Zdjęcia bardzo nam się podobają!!! Uchwyciliście bardzo dużo fajnych momentów a zarazem naszych uczuć….. Było to najważniejsze wydarzenie w naszym życiu i cieszymy się, że mogliście uczestniczyć w nim i uwiecznić je. Wszyscy, którzy mieli okazje już zobaczyć nasze zdjęcia również są wprost zachwyceni :) Więc nie rozumiem skąd ten niedosyt Romana był ;)

Jeżeli mielibyśmy kiedykolwiek szukać fotografów to z pewnością odezwiemy się do WAS:)

Prezentacja multimedialna jest również bardzo udana, bardzo fajnie poukładane zdjęcia, które idealnie wkomponowują się w piosenkę :)

Iza i Hubert

W końcu dotarłam do domu i mogłam dokładnie zobaczyć wszystkie materiały, które wykonaliście. Wszystko bardzo mi się podoba: jakość zdjęć super, album piękny, film jest fajnie zmontowany… Jestem bardzo zadowolona :)

Bardzo się cieszymy i jesteśmy naprawdę zadowoleni ze zdjęć, filmu i albumu :)

Kasia

Zdjęcia bardzo nam się podobają, ja osobiście nie mogę oderwać od niektórych plenerowych wzroku:) Cieszymy się, że nasi goście również na tych zdjeciach się pojawili – będziemy mieli co pokazywać:) Jak już Wam wcześniej wspominaliśmy bardzo przypadło nam do gustu to, że tak naprwdę nie rzucaliście się w oczy ani na ślubie, ani na weselu, a w trakie pleneru mieliście do nas cierpliwość – jako amatorzy w takich sesjach na pewno nie byliśmy najlepsi:D Bardzo cieszy nas filmik z kościoła i pierwszego tańca – za niego chcielibyśmy bardzo podziękować!

Agata i Marcin

Witamy,

dziękujemy bardzo za super filmik, na pewno będzie wspaniałą pamiątką. Zdjęcia też piękne!

Sylwia