Cześć!

POZNAJMY SIĘ LEPIEJ

Jesteśmy Krzysia i Romek. Znaleźliśmy nasze miejsce na świecie w spokojnej i małej miejscowości w Lubuskim. Jesteśmy duetem fotograficznym i filmowym. Kochamy naturę, leśne spacery, muzykę z duszą. Uwielbiamy podróżować, to dzięki podróżom pokochaliśmy fotografię. Każdy szuka czegoś co da mu radość i satysfakcję. Pasję w której będzie się realizował i rozwijał. Naszą nie jedyną, ale najważniejszą jest fotografia.

Chcemy, abyście przed naszym obiektywem ufali temu co robimy i w pełni skupili się na swoich emocjach i uczuciach, a resztę pozostawiając nam. Dlatego bardzo dbamy i cenimy sobie relację z Wami. Zawsze staramy się stworzyć klimat, sprzyjający naturalności, czułości i bycia po prostu sobą.

KRZYSIA

Jestem mamą dwójki dzieci, uwielbiam przyrodę, długie leśne spacery, miłośniczka kotów. Mam bzika na punkcie wysokiej trawy i dzikiej przyrody. Ciągle widzę nowe motywy, które mnie inspirują. Jako dziecko i nastolatka nic nie fascynowało mnie bardziej niż sztuka. Rysowałam i malowałam godzinami i w pewnym momencie aparat zastąpił miejsce pędzla. Obudziła się fascynacja fotografią. Ale dopiero wiele lat później spełniłam swoje marzenie o tworzeniu zdjęć  w najpiękniejszym dniu – ślub i opowiadam ich historię. Ukochane hobby stało się pasją.

ROMEK

Z wykształcenia ratownik i fizyk. Tata dwojga małych dzieci. Lubię podróże, zwłaszcza w te trudno dostępne i dzikie rejony, z dala od cywilizacji. Uwielbiam góry poprzez bliski kontakt z naturą, spokojne i ciche otoczenie z dala od tłoku i hałasu. W wolnych chwilach słucham dobrej rockowo-bluesowej muzyki.

teraz czas abyśmy poznali Was :)